TOTÁLNÍ VÝPRODEJ ZA JEDNOTNOU CENU

Význam jednotlivých barev

Barvy mají též význam a přináší energii. Jen ve zkratce význam jednotlivých barev.

Význam jednotlivých barev

Červená – je symbolem chuti do života, je výrazem emocí a lásky. Přináší životní sílu, pocit vlastní hodnoty a sebedůvěry. Červená dělá člověka víc hovorného, snaživého a vášnivého. Podporuje aktivitu.

Růžová – symbolizuje lásku a náklonnost. Přináší čisté pocity lásky, něhy a jemnosti. Je to barva jemného způsobu života a zdrženlivé elegance.

Oranžová – je symbolem veselí, optimismu a radosti ze života. Přináší silnou pozitivní energii, která pomáhá proti depresím. Zvětšuje pocit živosti, radosti, chuti k aktivitám. Přináší optimistickou chuť do života, citové teplo a otevřenost k bližním.

Hnědá – symbolizuje teplo, útulnost a bezpečí domova. Přináší stabilitu, zajištění, zdrženlivost. Je to též barva Země a mateřské péče.

Žlutá – je symbolem moudrosti, myšlení ale i radosti a chuti do života. Žlutá barva  působí svým pozitivním chvěním  blahodárně na nervy. Přináší radost, optimismus, chápavost, horlivost a podporuje též paměť při učení. Je to barva slunce.

Zlatá – je symbolem hojnosti a velkorysosti. Přináší universální lásku, idealismus a šlechetnost. Zlatá transformuje poznání v pochopení.

Zelená – symbolizuje hojnost, růst a nový začátek. Přináší stabilitu, vyrovnanost, vážnost, ale i temperament, cílevědomost a vytrvalost spojenou s výdrží.

Tyrkys – je symbolem sebepoznání. Přináší fantazii, spontánnost a sebevědomí. Je to barva přátelských citů, hravosti a sympatií.

Modrá – symbolizuje klid, uvolnění a vyváženost. Přináší uklidnění, otevírá mysl intuici a pocitu vnitřní svobody. Je to barva touhy a věrnosti.

Fialová -  symbolizuje změnu. Je to barva inspirace a osobního růstu.

Černá -  je symbolem neznáma. Přináší sebepoznání, odhalením svých stinných stránek, pokušení neznáma. Představuje též nekončící tvořivost našeho podvědomí.

Bílá – je symbolem čistoty, jasnosti, vznešenosti a nevinnosti. Přináší upřímnost, lásku k pravdě. Je to též barva inspirace a spolehlivosti.

Šedá – symbolizuje neutralitu a opatrnost.  Přináší ochotu ke kompromisům, přizpůsobení a diskrétnosti