TOTÁLNÍ VÝPRODEJ ZA JEDNOTNOU CENU

O kamenech, Strana 3

Zdraví, životní energie, duševní rovnováha, citová vyváženost, to vše je odvěké přání lidí všech kultur.

Během staletí byly vypracovány desítky metod, jak tohoto stavu harmonie docílit. Právě jednou z nich je terapie drahými kameny. Kameny mají na nás v zásadě trojí vliv: oslabují nadbytečné, posilují oslabené a odstraňují blokády, jež brání průtoku životadárné energie a tím harmonické souhře veškerých procesů v těle.

Kameny hlavně usměrňují náš citový a pocitový život. Vedou nás k trpělivosti, koncentraci, vědomé pozornosti, pokoře a lásce.  Pomáhají nám nalézt spokojenost v čistotě a jednoduchosti žití. A právě tyto podporující vlivy kamenů na naše psychické zdraví vypisuji u jednotlivých šperků. Je jen na Vás, co bude pro Vás rozhodující ve Vašem výběru…..ale neobávejte se chybné volby. To, co duše potřebuje, to si také vybere.

Nezapomínejte se o své šperky též starat a jejich péči jim oplatit. Péče o většinu drahých kamenů spočívá v tom, opláchnout je pod tekoucí vodou a tím kameny očistit a posléze je vystavit slunečnímu záření, aby dobily svou sílu. Jen u některých druhů kamenů se liší způsob nabíjení, proto Vám to u každého šperku zvlášť uvedu.

Drahé kameny a stres

Na stres mají vliv všechny druhy drahých kamenů svojí energií, která nás podporuje. Například silný ...

Drahé kameny a čakry

  Drahé kameny mají posilující a léčivý vliv na všechny čakry v našem těle. Vzhledem k tomu, že špe...

Drahé kameny a hubnutí

O nadváze toho již bylo napsáno mnoho.... jídelníčky... rady, jakým způsobem zrychlit metabolismus...

Achát a jeho účinky na nás a naše zdraví

Achát v nás prohlubuje fantazii, kreativitu, odvahu, vytrvalost a vůli k životu. Posiluje v nás vě...