TOTÁLNÍ VÝPRODEJ ZA JEDNOTNOU CENU

Náhrdelníky s drahými kameny umí daleko více, nežli jen zdobit

Náhrdelníky jednoznačně patří k nejoblíbenějším druhům doplňků, pro které mají ženy zkrátka slabost. Dají se nosit prakticky kamkoli a k čemukoli, stačí si jen správně vybrat. Vedle jednoduchých a decentních náhrdelníků hrdě vyčnívají náhrdelníky s kameny, které jsou už na první pohled mnohem výraznější a originálnější. Kromě toho, že si na sebe dokážou strhnout veškerou pozornost, mají díky přítomnosti určitého drahého kamene i speciální vlastnosti, jimiž se konkrétní kámen pyšní. Díky tomu tyhle náhrdelníky umí daleko více, nežli jen zdobit.

Jejich účinkům se věří od pradávna

Že mají drahé kameny nevídanou léčivou schopnost a sílu se věřilo již od pradávna. Už dříve se používaly pro léčbu nejen těla, ale i duše. Své schopnosti si samozřejmě udržují i v současné době, ve které sice máme i jiné způsoby léčby, nicméně ani na silnou moc drahých kamenů by se nemělo zapomínat. Každý kámen má jiné schopnosti, odlišné vlastnosti, jiné účinky na naše zdraví, odlišnou moc. Proto je potřeba při rozhodování, který kámen si pořídit, vybírat pečlivě.

Podle čeho vybrat šperk s drahým kamenem?

Zaujaly vás náhrdelníky s drahými kameny, které jsou zase úplně jiné, nežli ty, které jste vídávali do dnešního dne? Líbí se vám jejich originalita? Získaly si vaší pozornost pro svou netradičnost? Donutila vás jejich výjimečnost údivem otevřít ústa dokořán, ale nevydat ze sebe jedinou hlásku? V tom případě určitě chcete vědět, jak si takový šperk vybrat, aby vám slušel a především aby vám přítomný drahý kámen mohl ze sebe nabídnout jen to nejlepší.

·         Podle znamení zvěrokruhu

Kdo si nad výběrem nechce příliš lámat hlavu, můžete si v e-shopu vybrat náhrdelník s drahým kamenem podle znamení zvěrokruhu. Každé astrologické znamení si může vybrat určitý druh kamene, který bude jeho znamení nejvíce vyhovovat. Výběr podle znamení zvěrokruhu je ideální i v případě, kdy vybíráte dárek pro někoho z vašich blízkých, komu chcete udělat radost. Jeho astrologické znamení je v tomto případě šikovným vodítkem.

·         Podle velikosti a tvaru

U drahých kamenů je důležitý i jejich tvar a velikost, což je pro vás další užitečný pomocník pro následný výběr. Vybíráte-li náhrdelník pro každodenní nošení, určitě bude praktičtější vybrat menší drahý kámen. Naopak pokud chcete náhrdelník pro speciální příležitosti, který si na sebe vezmete třeba jen jednou za čas, pak se nemusíte v jeho velikosti příliš omezovat.

·         Podle vnitřního pocitu

Ať už si pro sebe vybíráme cokoli, vždycky hraje důležitou roli náš vnitřní pocit. Možná si říkáte, že žádný takový pocit nemáte. Máte, každý ho má. Jen ne všichni mu dokážou naslouchat, což je velká škoda. Proto můžete při výběru náhrdelníku s drahým kamenem vybírat i podle toho, co vám napovídá váš vnitřní hlas. Výběr by měla být radost, ten správný náhrdelník k vám určitě tzv. promluví, sám si vás vybere.

·         Podle barvy

V neposlední řadě můžete svůj výběr přizpůsobit barvě, která se vám líbí, kterou máte rádi a o které víte, že vám sluší. Drahé kameny mohou mít celou řadu barev, které se ještě dále mohou lišit svým odstínem. Možností pro výběr je tak opravdu nepřeberné množství a každý si v pestré nabídce dokáže vybrat.

Kameny mají silnou moc

Už několikrát jsme se v dnešním článku zmínili o tom, že drahé kameny nejen zdobí a přitahují pozornost, ale že mají i léčivé účinky, nebo chcete-li pozitivní účinky na naše zdraví. Například takový achát dokáže zlepšit paměť a vnést pokoj do duše. Citrín dodává moudrost, dokáže svého nositele zbavit strachu, zbystřuje mysl a dodává jistotu. Růženin tiší zklamání z lásky, podporuje klid při meditaci, dokáže k nositeli přitáhnout lásku a umocňuje vášeň. Jaspis posiluje vůli, dodává vitalitu a pomáhá při trablech s láskou.