TOTÁLNÍ VÝPRODEJ ZA JEDNOTNOU CENU

Křišťál a jeho účinky na nás a naše zdraví

křišťál

Křišťál byl celá tisíciletí považován za účinný talisman s magickými schopnostmi. Odebírá negativní energii a nabíjí nás pozitivní energií, zajišťuje tím naši stabilitu a rovnováhu. Prozařuje naše pocity a myšlenky tvůrčí silou, zbavuje nás zábran, které nás brzdí.

Krystal křišťálu je kámen poznání, trpělivosti a moudrosti.

Křišťál a jeho vliv na naše zdraví

Nemáme-li k dispozici jiné kameny, křišťál je univerzálním prostředkem na všechny potíže, nemoci a neduhy. Zdravotně nejúčinnější síla křišťálu je v jeho schopnosti tišit neuralgické bolesti. Pomáhá při nevolnosti, závratích, bolestech hlavy a migréně. Jako šperk, ležící na centru hrdla, působí pozitivně na funkci štítné žlázy.

Křišťál je kamenem čistoty a vize. Proto je již od pradávna používán na věštění, na nahlížení do minulosti a budoucnosti, na vyhledávání a podobně. Pročišťuje tělo i duši, zvyšuje intelekt, podněcuje k hlubokým myšlenkám a snům. Je dokonalým ochráncem. Pomáhá překonávat strach a fobie. Na tělo působí jako tlumič bolesti. Utišuje a zklidňuje všechny bolesti počínaje hlavou, ale i zubů, kloubů, páteře, vnitřních orgánů, až po popáleniny, či unavené nohy. Zesiluje energie jiných kamenů, takže je výborné jej kombinovat s jinými kameny. Mezi jinými je jeho jedinečnou vlastností podpora tvorby mateřského mléka u nositelky během období kojení.

Zajímavosti o křišťálu

  • Křišťál ve svém bílém světle obsahuje potenciál energií všech sedmi barev spektra, všech sedmi barev čaker
  • oblázek křišťálu v ústech zmírní pocit žízně.

Jak čistit křišťál?

Křišťál čistěte pod proudem vlažné vody a někdy položit na hematit, aby se vybil.

Jak nabíjet křišťál?

Křišťál nejlépe nabijete na přímém slunci.