TOTÁLNÍ VÝPRODEJ ZA JEDNOTNOU CENU

Drahé kameny a čakry

 

Drahé kameny mají posilující a léčivý vliv na všechny čakry v našem těle. Vzhledem k tomu, že šperky nosíme na krku mezi centrem krční a centrem srdeční čakry, které tímto ovlivňují, povíme si něco jen o těchto čakrách a vlivu jednotlivých kamenů na ně.

ČTVRTÁ ČAKRA – ČAKRA SRDCE

Čakra lásky a harmonie, srdeční centrum

Barvy… čtvrtou čakru znázorňuje barva zelená, růžová a zlatá.

Části těla…srdce, hrudník, spodní část plic, horní část zad, krev, krevní oběh, kůže

Drahé kameny těchto barev mají přímý vliv na čakru srdce a tím na naší srdečnost, velkorysost, snahu žít v harmonii, touze po kontaktu, po lásce.

Učí nás, že naše projevy vycházejí z touhy po lásce a sjednocení. Učí nás s pokorou a klidem přijímat lásku, aniž bychom se za to styděli a měli rozpačité pocity. Jen se zase s důvěrou  otevřít lásce. Srdeční čakra je čakrou lásky a harmonie. Učí nás také, že pokud někomu lásku dáváme a jsme tu stále pro druhé, tak pokud to je opravdu z lásky, nepotřebujeme slyšet díky a uznání. Neočekáváme uznání, protože to není měřítkem lásky.

 

PÁTÁ ČAKRA – KRČNÍ ČAKRA

Čakra komunikace a sebevyjádření. Slouží jako propojení mezi naším myšlením a city, vyjadřujeme přes ní naše emoce…smích, pláč, pocity radosti, ale i vzteku.

Vyjadřujeme přes ní naše myšlenky, pocity, úmysly, přání a touhy..

Barvy….pátou čakru znázorňuje světle modrá, zelenomodrá, tyrkysová, stříbrná

Části těla…oblast krku, týlu, spodní čelist, uši, ústrojí hlasu, hrtan, hltan, horní část plic, průdušky, paže, štítná žláza.

Drahé kameny těchto barev mají vliv na naší uvolněnou a bezstarostnou komunikaci.

Učí nás žít beze strachu vyjádřit své potřeby a touhy. Odbourává obavy z projevu, uzavřenost a pocity nejistoty při komunikaci. Učí nás, že je přirozené promluvit o svých potřebách a tak život aktivně prožívat a ne jen přežívat.